2018

 

Aireen Agnes Clair de Lune

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

 

Edmond Eramoon Tečkovaný přítel

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

 

Barnabasch Vinc Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
18.2.2018Národní výstava psů Bratislavašampionů  
17.2.2018Wictory Show Bratislavašampionů  
11.2.2018DUOCACIB NitrašampionůTibor Havelka 
13.1.2018 Hanácká národní výstava  Brnošampionů (3/3) Petr ŘehánekV2 ResCAC - splněny podmínky pro CH ČR

 

Colette Fifi Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
18.2.2018Národní výstava psů Bratislavamezitřída  
17.2.2018Wictory Show Bratislavamezitřída  
11.2.2018DUOCACIB NitramezitřídaTibor Havelka 
10.2.2018 DUOCACIB NitramezitřídaAhrens 
13.1.2018 Hanácká národní výstava  Brno mezitřída (3/1) Petr ŘehánekV1 CAC - splněny podmínky pro JCH ČR

 

 

Damian di Capo Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
18.2.2018Národní výstava psů Bratislavadorostu  
11.2.2018DUOCACIB NitradorostuTibor havelka 
10.2.2018 DUOCACIB Nitradorostu Ahrens  
13.1.2018Hanácká národní výstava  Brnodorostu (1/1) Petr ŘehánekVN 1

 

Dinagh De La Queen Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

 

 

Bessy Crystal Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

 

Benjamin Bert Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

 

Carolina Ella Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

 

 

                                                                    2017

 

 

Aireen Agnes Clair de Lune

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
28.9.2017Podřipská výstava psů MartiněvesotevřenáOlga DolejšováV2
9.9.2017Podještědská výstava psů LiberecotevřenáIudza BeradzeV1, VT, Krajský vítěz

 

Edmond Eramoon Tečkovaný přítel

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
9.9.2017Podještědská výstava psů LiberecotevřenáIudza BeradzeV1, VT
22.7.2017Krajská výstava psů MartiněvesotevřenáIng. Leoš JančíkV2
8.5.2017Pojizerská výstava psů Mladá BoleslavotevřenáIng. Leoš JančíkV3

 

 

Barnabasch Vinc Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
10.12.2017DUOCACIB Nitradog Nitračestná (2/2)Věra DvořákováV1
9.12.2017DUOCACIB Nitradog Nitrašampionů (2/2)M.W. WierzchowskaV2 ResCAC
9.11.2017World Dog Show Lipskootevřená VD
28.9.2017Podřipská výstava psů Martiněvesvítězů Olga DolejšováV1, VT, Krajský vítěz
17.9.2017DUOCACIB Nitrašampionů (1/1)MatyášV1 CAC
16.9.2017DUOCACIB Nitrašampionů VD2
9.9.2017Podještědská výstava psů Liberecvítězů (1/1)Iuza BeradzeV1, VT, Krajský vítěz
     
     
20.8.2017CACIB Bratislavaotevřená Věra DvořákováV2 ResCAC
19.8.2017CACIB BratislavaotevřenáAhrensVD3
18.8.2017Klubová výstava Bratislavaotevřená (3/3) V1 CAC, splněn Slovenský šampion
12.8.2017Interdog Bohemia Mladá BoleslavotevřenáVolinetV3
22.7.2017Krajská výstava psů MartiněvesotevřenáIng. Leoš JančíkV1, VT, Krajský vítěz
15.7.2017Česká národní výstava psů Mladá BoleslavotevřenáPavláskováV2 ResCAC
18.6.2017KV Benátky nad JizerouotevřenáBožena OvesnáV1, VT, Krajský vítěz
4.6.2017DOG EXPO Nitraotevřená  
3.6.2017MVP Grand Prix Slovakia 2017 NitraotevřenáRidarčíková 
2.6.2017President Cup 2017 NitraotevřenáLenka Frnčová 
20.5.2017Mezinárodní výstava psů Litoměřiceotevřená V2 ResCAC
13.5.2017Krajská výstava psů Hradec KrálovéotevřenáSkrzyňskiVD1
7.5.2017MVP LučenecotevřenáViera StaviarskaVD1
6.5.2017MVP LučenecotevřenáPiskayV1
22.4.2017MVP České BudějoviceotevřenáPiskayV2, ResCAC, ResCACIB
2.4. 2017DANUBE DUO CACIB BratislavaotevřenáZeniouV2 ResCAC
1.4.2017DANUBE DUO CACIB BratislavaotevřenáBocianowskiVD2
19.2.2017Národní výstava psů Bratislavaotevřenáing. Leoš JančíkV1
5.2.2017DUO CACIB BrnootevřenáViera StaviarskaV4
4.2.2017DUO CACIB BrnootevřenáWeronV3
14.1.2017DUOCACIB Nitradog NitraotevřenáMiroslav VáclavíkV2 ResCAC

 

Colette Fifi Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
10.12.2017DUOCACIB Nitradog NitraotevřenáVěra DvořákováV1 CAC
9.12.2017DUOCACIB Nitradog NitraotevřenáM.W. WierzchowskaV2 ResCAC
9.11.2017World Dog Show Lipskomezitřída V2 ResCAC
28.9.2017 Podřipská výstava psů Martiněvesmezitřída (2/2)Olga DolejšováV1, VT, Krajský vítěz
23.9.2017Národní výstava psů BrnomezitřídaAhrensVD
17.9.2017 DUOCACIB Nitramezitřída VD1
16.9.2017 DUOCACIB Nitramezitřída V1 CAC
9.9.2017 Podještědská výstava psů LiberecmladýchBeradzeV1, VT
20.8.2017 DUOCACIB NitramezitřídaVěra DvořákováV2 ResCAC
19.8.2017 DUOCACIB Nitramezitřída Ahrens V1 CAC
18.8.2017Klubová výstava Bratislavamezitřída V3
12.8.2017Interdog Bohemia Mladá Boleslavmladých (3/3) VD3
22.7.2017 Krajská výstava psů MartiněvesmezitřídaIng.Leoš JančíkV1, VT, Krajský vítěz
15.7.2017 Česká národní výstava psů Mladá BoleslavmezitřídaPavlásková 
18.6.2017 KV Benátky nad JizeroumladýchBožena OvesnáV1, VTM
4.6.2017DOG EXPO Nitramladých V1
3.6.2017 MVP Grand Prix Slovakia 2017 NitramladýchRidarčíkováV1 CAJC, Junior BOB
2.6.2017President Cup 2017 NitramladýchLenka FrnčováV1 CAJC, Junior BOB splněny podmínky a udělen titul JCH Slovenska
20.5.2017 Mezinárodní výstava psů Litoměřicemladých  
13.5.2017 Krajská výstava psů Hradec Královémladých (2/2)SkrzyňskiV1, VTM
7.5.2017 MVP LučenecmladýchPiskayV1 CAJC
6.5.2017 MVP LučenecmladýchStaviarskaV1 CAJC
22.4.2017 MVP České BudějovicemladýchPiskay 
2.4.2017 DANUBE DUO CACIB BratislavamladýchZeniouV2
1.4.2017 DANUBE DUO CACIB BratislavamladýchBocianowskiV1
19.2.2017Národní výstava psů Bratislavamladých VD2
5.2.2017DUO CACIB BrnomladýchStaviarskaV1, CAJC
4.2.2017DUO CACIB BrnomladýchWeronV2
14.1.2017DUOCACIB Nitradog NitramladýchVáclavíkV2
7.1.2017 Hanácká národní výstavamladých 5/5Ing. Iva ČernohubováV2

 

Damian di Capo Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
10.12.2017DUOCACIB Nitraštěňat 1/1Věra DvořákováVN1
9.12.2017DUOCACIB Nitraštěňat 1/1 VN1
18.11.2017Svatomartinská oblastní výstava Mladá Boleslavštěňat 1/1Ing.Leoš JančíkVN1
5.11.2017DUO CACIB Prahaštěňat 1/1FossVN1
4.11.2017DUO CACIB Prahaštěňat 1/1Jean Piere AchtergaelVN1

 

Dinagh de la Queen Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
18.11.2017Svatomartinská oblastní výstava Mladá Boleslavštěňat 1/1Ing. Leoš JančíkN1

 

Bessy Crystal Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčí
7.1.2017 Hanácká národní výstava otevřená 3/2Ing. Iva Černohubová     V2

 

Benjamin Bert Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
7.1.2017 Hanácká národní výstava otevřená 3/3 Ing. Iva Černohubová VD2

 

Carda Lasko Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
9.11.2017Světová výstava psů Lipskomezitřída D
28.9.2017Podřípská krajská výstava psů MartiněvesmezitřídaOlga Dolejšová 
23.9.2017Národní výstava psů BrnomezitřídaAhrens 
9.9.2017Podještědská krajská výstava LiberecmladýchBeradzeV1, VTM
12.8.2017Interdog Bohemia Mladá Boleslavmladých  
22.7.2017Krajská výstava psů MartiněvesmezitřídaIng.Leoš Jančík 
15.7.2017Národní výstava psů Mladá BoleslavmladýchPavlásková 
18.6.2017KV Benátky nad JizeroumladýchBožena Ovesná 
13.5.2017Krajská výstava Hradec KrálovémladýchSkrzyňskiVD1
8.5.2017Pojizerská krajská výstava psů Mladá BoleslavmladýchIng.Leoš Jančík 
7.1.2017Hanácká národní výstavamladých 3/2Ing. Iva Černohubováabsence

 

 

Carolina Ella Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
22.7.2017 Krajská výstava psů MartiněvesmladýchIng. Leoš JančíkVD

 

 

 

                                                                              2016

 

Aireen Agnes Clair de Lune

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
23.7.2016Krajská výstava psů MartiněvesotevřenáMgr. Božena OvesnáV2
10.9.2016Podještědská krajská výstava psů LiberecotevřenáŠimekVD1
15.10.2016Krajská výstava psů LitoměřiceotevřenáMgr. Božena OvesnáV1, VT, Krajský vítěz

 

 

Edmond Eramoon Tečkovaný přítel

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

 

 

Barnabasch Vinc Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
4.12.2016 MVP Nitradog Nitra otevřená Ridarčíková V2, ResCAC
3.12.2016 MVP Nitradog Nitraotevřená Dvořáková V2, ResCAC
6.11.2016DUO CACIB BratislavaotevřenáFossV2
5.11.2016 DUO CACIB Bratislava otevřená VáclavíkVD3
15.10.2016Krajská výstava psů Litoměřiceotevřená  
10.9.2016 Podještědská krajská výstava psů Liberec otevřená ŠimekV1, VT, Krajský vítěz, Big3 VI.FCI
13.8.2016 Interdog Bohemia otevřenáŠimko 
6.8.2016 Krajská výstava KladnootevřenáUbrová  
 31.7.20164 Summer Night Shows Splitotevřená  
30.7.2016Klub prijatelja dalmatinskich pasaotevřenáManola PoggesiVD
30.7.20164 Summer Night Shows Splitotevřená  
29.7.20164 Summer Night Shows SplitotevřenáTino Pehar 
28.7.20164 Summer Night Shows Splitotevřená  
     
     
     

 

Colette Fifi Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
4.12.2016 MVP Nitradog NitradorostuRidarčíkováVN1
3.12.2016 MVP Nitradog Nitra dorostu Dvořáková VN1, splněny podmínky a udělen titul Slovenský šampion štěňat
6.11.2016DUOCACIB BratislavadorostuFossN
5.11.2016 DUOCACIB BratislavadorostuVáclavík VN1
 10.9.2016Podještědská krajská výstava psů Liberec dorostu ŠimekVN1
13.8.2016 Interdog Bohemia Mladá Boleslav dorostuŠimko VN1
6.8.2016 Krajská výstava KladnoštěňatUbrováVN1
31.7.20164 Summer Night Shows Splitštěňat VN1, Best baby 3.
30.7.2016Klub prijatelja dalmatinskich pasaštěňatManola PoggesiVN1, Best baby 1.
30.7.20164 Summer Night Shows Splitštěňat VN1
29.7.20164 Summer Night Shows SplitštěňatTino PeharVN1
28.7.20164 Summer Night Shows Splitštěňat VN1
23.7.2016KV psů MartiněvesštěňatBožena OvesnáVN1
16.7.2016Česká národní výstava psů Mladá BoleslavštěňatUbrováVN2
2.7.2016MVP Veĺká IdaštěňatHarsányiVN1
1.7.2016 CAC Veĺká IdaštěňatRykVN2

 

Benjamin Bert Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

 

Bessy Crystal Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

 

Carda Lasco Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
12.11.2016Svatomartinská výstava psů Mladá Boleslavdorostu  
15.10.2016 Krajská výstava psů Litoměřicedorostu   
10.9.2016 Podještědská krajská výstava psů LiberecdorostuŠimekVN1
13.8.2016Interdog BohemiadorostuŠimko 
6.8.2016Krajská výstava KladnodorostuUbrová 
     

 

Carolina Ella Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
15.10.2016 Krajská výstava psů Litoměřicedorostu  
 Krajská výstava psů Martiněves dorostu Božena Ovesná 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                                                       2015

 

Edmond Eramoon Tečkovaný přítel

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
3.10.2015Krajská výstava psů LitoměřiceotevřenáLibuše UbrováV2
12.9.201532.Podještědská výstava LiberecotevřenáLenka FrnčováV1, VTO, Krajský vítěz
25.7.2015KrV MartiněvesotevřenáJosef NěmecV2

 

Aireen Agnes Clair de Lune 

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
11.10.2015Klubová výstava KošoviceotevřenáMagdalena MusialV4
3.10.2015Krajská výstava psů LitoměřiceotevřenáLibuše UbrováV1, VT, Krajský vítěz
12.9.201532.Podještědská výstava LiberecotevřenáLenka FrnčováV2
25.7.2015KrV MartiněvesotevřenáJosef NěměcV1, VTO, Krajský vítěz
 18.4.2015KrV Dětřichovotevřená Tibor Havelka (SK)  VD 1

 

Barnabasch Vinc z Hrubých luk

DatumVýstava/místoTřídaRozhodčíVýsledek
12.9.201532.Podještědská výstava LiberecmladýchLenka FrnčováV1, VTM
 29.8.2015 MV Mladá Boleslavmladých V1, CAJC, Cruft´s kvalifikace 2016 
25.7.2015KrV MartiněvesmladýchJosef NěmecV1, VT mladých
18.7.2015Národní výstava Mladá BoleslavmladýchLibuše UbrováV2
30.5.2015 Oblastní výstava loveckých plemen KačinamladýchLibuše UbrováV1, VT mladých
13.6.2015KrV Benátky nad JizeroumladýchMgr.Božena Ovesná (CZ)V1, VT mladých
7.6.2015DERBY WINNER SHOW 2015 NitramladýchWauben John (NL) V1,CAJC, JUNIOR BOB, DERBY WINNER 2015, CRUFTS NOMINATION 
6.6.2015GRAND PRIX DOG SHOW SLOVAKIA 2015 NitramladýchWeron Grzegorz (PL) V1,CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2015 
5.6.2015National CAC Show Slovakia 2015 NitramladýchCzeglédi Attila (Hu)D
23.5.2015NORD BOHEMIA CANIS LitoměřicemladýchNebojša Savičič (SRB)VD 2
16.5.2015KrV Hradec KrálovémladýchLenka Frnčová (CZ)V1,VT mladých
8.5.2015Pojizerská KrV Mladá BoleslavmladýchOlga Dolejšová (CZ)V1,VT mladých, FCI VI. mladí 3.místo
3.5.2015Wafdal PrahamladýchLudmila Fintorová (SK)VD 4
2.5.2015MV PrahamladýchNenad DevicVD 2
18.4.2015KrV DětřichovmladýchTibor HavelkaVD 1
11.4.2015NV OstravamladýchTibor Havelka (SK)V1, CAJC
1.3.2015DUO CACIB NitramladýchTibor Havelka (SK)V1, CAJC
28.2.2015DUO CACIB NitramladýchMiroslav Václavík (CZ)V1,CAJC
8.2.2015DUO CACIB Brnomladýching.Leoš JančíkVD1
7.2.2015DUO CACIB BrnomladýchLeszek Salamon (PL)V1,CAJC
11.1.2015CACIB NitramladýchIng. Jaroslav Matyáš (SK)VD1
10.1.2015CACIB NitramladýchWojciech Burski (PL)VD1

3.1.2015

Hanácká NV Brnodorostu Petr ŘehánekVN2

 

2014

 

Edmond Eramoon Tečkovaný přítel

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
11.10.2014KrV LitoměřiceotevřenáJosef Němec (CZ)V1,VT, KrV
 30.8.2014INTERDOG BOHEMIA Mladá BoleslavotevřenáDr.Evgeny Kuplyauskas (RU)VD3 
19.7.2014Česká NV Mladá BoleslavotevřenáIng.Ivana Roubalová (CZ)VD2
17.5.2014KrV Hradec KrálovéotevřenáOtakar Vondrouš (CZ)V1, VTO, KrV
11.5.2014KV DK ČR Ptýrov otevřená Dorota Zabek (PL)V4 
8.5.2014Pojizerská výstava Mladá Boleslav otevřenáOtakar Vondrouš (CZ) V1. VTO, KrV 

 

Aireen Agnes Clair de Lune 

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
 20.9.2014MV České Budějovice otevřená Olga Dolejšová (CZ) V1 

 

Barnabasch Vinc z Hrubých luk

DatumVýstava/místoTřídaRozhodčíVýsledek
29.11.2014MJF PřestavlkydorostuOlga Dolejšová (CZ)VN3
2.11.2014MV PrahadorostuTibor Havelka (SK)VN1
1.11.2014MV PrahadorostuTamara SarmontVN1
25.10.2014SV DK ČR BlanskodorostuJean Pierre Achtergael (B)VN1
24.10.2014Evropská výstava psů BrnodorostuManola Poggessi (I)VN1, Evropská naděje 2014 
23.10.2014NV BrnodorostuVěra DvořákováVN1
11.10.2014KrV LitoměřicedorostuJosef Němec (CZ)VN1, VT
28.9.2014OV loveckých plemen PlzeňštěňatAndraš PolgarVN1
20.9.2014MV České BudějoviceštěňatOlga Dolejšová (CZ)VN1
13.9.2014Podještědská KrV LiberecštěňatMgr.Božena Ovesná (CZ)VN1
30.8.2014INTERDOG BOHEMIA Mladá BoleslavštěňatDr.Evgeny Kuplyauskas(RU) VN1

 

Bessy Crystal Z Hrubých luk 

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
25.10.2014SV DK ČR BlanskodorostuJean Pierre Achtergael (B)N2
13.9.2014Podještědská KrV LiberecštěňatMgr.Božena Ovesná (CZ)VN1

 

Benjamin Bert Z Hrubých luk

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
25.10.2014SV DK ČR Blansko dorostu Jean Pierre Achtergael (B)VN2 

 

 


2013

Edmond Eramoon Tečkovaný přítel

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
9.11.2013KV DK ČR PrahaotevřenáZdena Holmerová (CZ)VD4
14.9.2013MJF BlanskootevřenáErdós László (HU)V4
20.7.2013INTERDOG BOHEMIA Mladá BoleslavotevřenáAke Croander (S)D
25.5.2013NORD BOHEMIA CANIS LitoměřiceotevřenáLenka Frnčová (CZ)V4
4.5.2013MV PrahaotevřenáMVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)V3
27.4.2013SpV DK ČR Mladá BoleslavotevřenáAasse Jacobsen (NOR)D
13.4.2013NV Ostrava otevřenáMagdalena Musial (PL)V2 r.CAC
30.3.2013MV České BudějoviceotevřenáMVDr. Vladimír Piskay (SK)VD4
5.1.2013Hanácká NV BrnootevřenáJanusz Opara (PL)V2 r.CAC

 

Aireen Agnes Clair de Lune 

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
9.11.2013KV DK PrahaotevřenáZdena Holmerová (CZ)V3
14.9.2013MJF BlanskootevřenáErdós László (HU)V
27.4.2013SpV DK ČR Mladá BoleslavotevřenáAase Jacobsen (NOR)VD
30.3.2013MV České BudějoviceotevřenáMVDr. Vladimír Piskay (SK)VD

 



2012 

Edmond Eramoon Tečkovaný přítel

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
17.11.2012KV DK PrahamezitřídaMgr. Božena Ovesná (CZ)V1 CAC
4.11.2012MV Prahamezitřída Miroslaw Redlicky (PL)VD3 
3.11.2012MV Prahamezitřída Ludmila Pavlíková (CZ) V3
16.9.2012MJF BlanskomladýchTibor Havelka (SK)V1 CAJC
25.8.2012INTERDOG BOHEMIA Mladá BoleslavmladýchMgr.Viera Staviarská (SK)V3
14.7.2012Česká NV Mladá BoleslavmladýchOlga Dolejšová (CZ)V3
30.6.2012NV KlatovymladýchLenka Frnčová (CZ)V2 
23.6.2012INTERCANIS BrnomladýchSue Bownds (AUS)D
16.6.2012KrV Hradec KrálovémladýchLibuše Ubrová (CZ)V1,VT
10.6.2012Zemská koruna KrV LanškrounmladýchMiroslav Václavík (CZ)VD1
2.6.2012OV loveckých plemen MilovicemladýchJosef Hejda (CZ)V1,VT
26.5.2012NORD BOHEMIA CANIS LitoměřicemladýchPetr Řehánek (CZ)VD3
28.4.2012SpV DK ČR Mladá BoleslavmladýchLudmila Pavlíková (CZ)V4
31.3.2012MV České BudějovicemladýchIudza Berudze VD4
5.2.2012DUOCACIB BrnomladýchOleg Fintora (SK) VD
4.2.2012DUOCACIB Brnomladých

Hana Ahrens (A)

VD
7.1.2012Hanácká NV Brnomladýching.Štefan Štefík (SK)VD3

 

Aireen Agnes Clair de Lune 

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
 16.9.2012MJF Blansko otevřenáTibor Havelka (SK) VD 
25.8.2012INTERDOG Bohemia Mladá BoleslavotevřenáMgr.Viera Staviarská (SK) 
14.7.2012Česká NV Mladá BoleslavotevřenáOlga Dolejšová (CZ)V2 r.CAC 
23.6.2012INTERCANIS BrnootevřenáSue Bownds (AUS)VD 
16.6.2012KrV Hradec KrálovéotevřenáLibuše Ubrová (CZ)V1, VTO, KrV
10.6.2012Zemská koruna KrV LanškrounotevřenáMiroslav Václavík (CZ)D
2.6.2012OV loveckých plemen MiloviceotevřenáJosef Hejda (CZ)VD1
26.5.2012NORD BOHEMIA CANIS LitoměřiceotevřenáPetr Řehánek (CZ)V4 
28.4.2012SpV DK ČR Mladá BoleslavotevřenáLudmila Pavlíková (CZ)
5.2.2012DUOCACIB MV BrnomezitřídaOleg Fintora (SK) VD2 
4.2.2012DUOCACIB MV BrnomezitřídaHana Ahrens (A)VD3

 


 

2011 

Edmond Eramoon Tečkovaný přítel

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
26.11.2011KV DK ČR PrahadorostuMarcus Ameis (D)VN4
5.11.2011MV PrahadorostuOlga Dolejšová (CZ)VN1
8.10.2011MV České BudějovicedorostuMiroslav Václavík (CZ)VN2
24.9.2011Podještědská KrV Liberecdorostu

Josef Němec (CZ)

VN1
11.9.2011MJF DK ČR Blanskoštěňat

Ludmila Fintorová (SK)

VN1 BISS BABY MJF 2011
27.8.2011INTERDOG BOHEMIA Mladá BoleslavštěňatJean-Claude Klein (F)VN4

 

Aireen Agnes Clair de Lune 

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
3.12.2011KrW Świebodzicemezitřída VD2
26.11.2011KV DK ČR PrahamezitřídaMarcus Ameis (D)VD
8.10.2011MV České BudějovicemezitřídaMiroslav Václavík (CZ)VD2
24.9.2011Podještědská KrV Liberecmezitřída

Josef Němec (CZ)

V1, VTmezitřída
11.9.2011MJF DK ČR Blanskomezitřída

Ludmila Fintorová (SK)

VD2
27.8.2011MV Mladá BoleslavmezitřídaJean-Claude Klein (F)V4

12.6.2011Zemská koruna KrV Lanškrounmladých VD1
28.5.2011KrV Lysá nad LabemmladýchMgr.Božena Ovesná (CZ)VD1
21.5.2011NV LitoměřicemladýchMgr.Viera Staviarská (SK)(posouzena dodatečmě)
9.4.2011NV OstravamladýchIng. Leoš Jančík (CZ)V3
24.3.2011MV České BudějovicemladýchVěra Dvořáková (CZ)D
5.2.2011DUOCACIB MV BrnomladýchGrzegorz Weron (PL)VD3
7.1.2011Hanácká NV OlomoucmladýchIng.Štefan Štefík (SK)V2

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                                                                          2010

Aireen Agnes Clair de Lune 

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
14.11.2010KV DK PrahadorostuMudr.Radana Zachová (CZ)N3
9.10.2010MV České BudějovicedorostuVladimír Piskay (SK)VN1
28.8.2010INTERDOG BOHEMIA Mladá BoleslavštěňatMannucciVN1