2018

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
18.2.2018Národní výstava psů Bratislavašampionů  
17.2.2018Wictory Show Bratislavašampionů  
11.2.2018DUOCACIB NitrašampionůTibor Havelka (SK) 
ŠAMPION ČR
13.1.2018 Hanácká národní výstava  Brnošampionů (3/3)Petr Řehánek (CZ)V2 ResCAC

2017

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
10.12.2017DUOCACIB Nitradog Nitračestná (2/2)Věra DvořákováV1
9.12.2017DUOCACIB Nitradog Nitrašampionů (2/2)M.W. WierzchowskaV2 ResCAC
9.11.2017World Dog Show Lipskootevřená VD
28.9.2017Podřipská výstava psů Martiněvesvítězů Olga DolejšováV1, VT, Krajský vítěz
17.9.2017DUOCACIB Nitrašampionů (1/1)MatyášV1 CAC
16.9.2017DUOCACIB Nitrašampionů VD2
9.9.2017Podještědská výstava psů Liberecvítězů (1/1)Iuza BeradzeV1, VT, Krajský vítěz
20.8.2017CACIB Bratislavaotevřená Věra DvořákováV2 ResCAC
19.8.2017CACIB BratislavaotevřenáAhrensVD3
ŠAMPION SK
18.8.2017Klubová výstava Bratislavaotevřená (3/3) V1 CAC
12.8.2017Interdog Bohemia Mladá BoleslavotevřenáVolinetV3
22.7.2017Krajská výstava psů MartiněvesotevřenáIng. Leoš JančíkV1, VT, Krajský vítěz
15.7.2017Česká národní výstava psů Mladá BoleslavotevřenáPavláskováV2 ResCAC
18.6.2017KV Benátky nad JizerouotevřenáBožena OvesnáV1, VT, Krajský vítěz
4.6.2017DOG EXPO Nitraotevřená  
3.6.2017MVP Grand Prix Slovakia 2017 NitraotevřenáRidarčíková 
2.6.2017President Cup 2017 NitraotevřenáLenka Frnčová 
20.5.2017Mezinárodní výstava psů Litoměřiceotevřená V2 ResCAC
13.5.2017Krajská výstava psů Hradec KrálovéotevřenáSkrzyňskiVD1
7.5.2017MVP LučenecotevřenáViera StaviarskaVD1
6.5.2017MVP LučenecotevřenáPiskayV1
22.4.2017MVP České BudějoviceotevřenáPiskayV2, ResCAC, ResCACIB
2.4. 2017DANUBE DUO CACIB BratislavaotevřenáZeniouV2 ResCAC
1.4.2017DANUBE DUO CACIB BratislavaotevřenáBocianowskiVD2
19.2.2017Národní výstava psů Bratislavaotevřenáing. Leoš JančíkV1
5.2.2017DUO CACIB BrnootevřenáViera StaviarskaV4
4.2.2017DUO CACIB BrnootevřenáWeronV3
14.1.2017DUOCACIB Nitradog NitraotevřenáMiroslav VáclavíkV2 ResCAC

2016

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
4.12.2016MVP Nitradog NitraotevřenáRidarčíkováV2, ResCAC
3.12.2016MVP Nitradog NitraotevřenáDvořákováV2, ResCAC
6.11.2016DUO CACIB BratislavaotevřenáFossV2
5.11.2016DUO CACIB BratislavaotevřenáVáclavíkVD3
15.10.2016Krajská výstava psů Litoměřiceotevřená  
10.9.2016Podještědská krajská výstava psů LiberecotevřenáŠimekV1, VT, Krajský vítěz, BIG3 VI.FCI
13.8.2016Interdog BohemiaotevřenáŠimko 
6.8.2016Krajská výstava KladnootevřenáUbrová 
 31.7.20164 Summer Night Shows Splitotevřená  
30.7.2016Klub prijatelja dalmatinskich pasaotevřenáManola PoggesiVD
30.7.20164 Summer Night Shows Splitotevřená  
29.7.20164 Summer Night Shows SplitotevřenáTino Pehar 
28.7.20164 Summer Night Shows Splitotevřená  

2015

DatumVýstava/místoTřídaRozhodčíVýsledek
12.9.201532.Podještědská výstava LiberecmladýchLenka FrnčováV1, VTM
JUNIOR ŠAMPION ČR
 29.8.2015 MV Mladá Boleslavmladých V1, CAJC, Cruft´s kvalifikace 2016 
25.7.2015KrV MartiněvesmladýchJosef NěmecV1, VT mladých
18.7.2015Národní výstava Mladá BoleslavmladýchLibuše UbrováV2
30.5.2015 Oblastní výstava loveckých plemen KačinamladýchLibuše UbrováV1, VT mladých
13.6.2015KrV Benátky nad JizeroumladýchMgr.Božena Ovesná (CZ)V1, VT mladých
JUNIOR ŠAMPION SK
7.6.2015DERBY WINNER SHOW 2015 NitramladýchWauben John (NL) V1,CAJC, JUNIOR BOB, DERBY WINNER 2015, CRUFTS NOMINATION 
6.6.2015GRAND PRIX DOG SHOW SLOVAKIA 2015 NitramladýchWeron Grzegorz (PL) V1,CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2015 
5.6.2015National CAC Show Slovakia 2015 NitramladýchCzeglédi Attila (Hu)D
23.5.2015NORD BOHEMIA CANIS LitoměřicemladýchNebojša Savičič (SRB)VD 2
16.5.2015KrV Hradec KrálovémladýchLenka Frnčová (CZ)V1,VT mladých
8.5.2015Pojizerská KrV Mladá BoleslavmladýchOlga Dolejšová (CZ)V1,VT mladých, FCI VI. mladí 3.místo
3.5.2015Wafdal PrahamladýchLudmila Fintorová (SK)VD 4
2.5.2015MV PrahamladýchNenad DevicVD 2
18.4.2015KrV DětřichovmladýchTibor HavelkaVD 1
11.4.2015NV OstravamladýchTibor Havelka (SK)V1, CAJC
1.3.2015DUO CACIB NitramladýchTibor Havelka (SK)V1, CAJC
28.2.2015DUO CACIB NitramladýchMiroslav Václavík (CZ)V1,CAJC
8.2.2015DUO CACIB Brnomladýching.Leoš JančíkVD1
7.2.2015DUO CACIB BrnomladýchLeszek Salamon (PL)V1,CAJC
11.1.2015CACIB NitramladýchIng. Jaroslav Matyáš (SK)VD1
10.1.2015CACIB NitramladýchWojciech Burski (PL)VD1

3.1.2015

Hanácká NV Brnodorostu Petr ŘehánekVN2

2014

DatumVýstava/místoTřídaRozhodčíVýsledek
29.11.2014MJF PřestavlkydorostuOlga Dolejšová (CZ)VN3
2.11.2014MV PrahadorostuTibor Havelka (SK)VN1
1.11.2014MV PrahadorostuTamara SarmontVN1
25.10.2014SV DK ČR BlanskodorostuJean Pierre Achtergael (B)VN1
24.10.2014Evropská výstava psů BrnodorostuManola Poggessi (I)VN1, Evropská naděje 2014 
23.10.2014NV BrnodorostuVěra DvořákováVN1
11.10.2014KrV LitoměřicedorostuJosef Němec (CZ)VN1, VT
28.9.2014OV loveckých plemen PlzeňštěňatAndraš PolgarVN1
20.9.2014MV České BudějoviceštěňatOlga Dolejšová (CZ)VN1
13.9.2014Podještědská KrV LiberecštěňatMgr.Božena Ovesná (CZ)VN1
30.8.2014INTERDOG BOHEMIA Mladá BoleslavštěňatDr.Evgeny Kuplyauskas(RU) VN1