sobota  7.2.2015                                                                                                                                                                                                                                                                                  rozhodčí:  Leszek Salamon (PL)
psi třída mladých - Barnabasch Vinc Z Hrubých luk V1 CAJC Nominace Cruft´s 2016
Psala jsem, že budu nesmírně spokojená  pokud mi Barnabáš neuteče po průšvihové výstavě v Nitře z kruhu a tak jsem neměla dopředu žádná velká očekávání.  

Posudek: dobrý typ, pěkná hlava, dobrá horní i dolní linie, plynulý pohyb

Moc děkuji všem za podporu a těšíme se na zítra.
Po výstavě jsme odjeli na procházku, kterou jsme si v tak nádherném odpoledni nemohli nechat ujít. Poblíž Drnovic jsme zastavili u lesa a než jsme stihli vystoupit šel okolo pán s ridgebackem a fenkou australáka, Barny začal spouštět z auta hrůzu a pán se zastavil a dal se se mnou do řeči. První pes kterého měli byl dalmatin a nikdy prý neměl lepšího a chytřejšího psa. Tak to mne moc potěšilo, protože Ti co plemeno neznají jen pomlouvají. Dva perfektní zážitky v jednom dni.                                                                      

 

neděle 8.2.   rozhodčí: ing. Leoš Jančík (CZ)

psi třída mladých - Barnabasch Vinc Z Hrubých luk VD1 

Posudek: postrádající ring drezuru, špatně předveden, hlava korektní, ucho i oko, správný pigment nosu, kratší krk, korekt  hřbet, korekt  horní linie, dobré úhlení, malinko spáditá záď, výborné vybarvení  

Tentokrát  jsme ani nezačínali, byl před námi pes v dorostu. Pochopila jsem  proč někteří známí povídali, že na tohoto rozhodčího nepojedou. Když pes před námi odcházel z kruhu tak na ně hulákal, nedá se to jinak napsat, to a to se mi nelíbí a prostě všechno je špatně. Dojem z něho hrozný a v tom jsme nastupovali do kruhu. Bylo mi to fuk, chtěla jsem to mít hlavně za sebou. Když začal, jen jsme se postavili, proč má ten pes takový zadek, a na mne čím ho krmíte, to jsem tedy nevydýchala. Drze jsem odpověděla, že masem a že ten pes běhá agility a rozhodně nemá nadváhu (27-28kg). No nevím čí zadek posuzoval. A pak už bylo úplně jedno  co bychom v kruhu dělali, takže nám chybí ring drezura v 10 měsících (tedy asi mně), no nic, jeli jsme alespoň brzo domů. Venku byla taková  futeř, že ti co zůstali na finálovky měli docela problémy dostat se domů. A tak proto, že na krajské ve Vyškově je opět mezi rozhodčími  vypsaný  Jančík, ji vypouštíme. Chtěla jsem vzít všechny tři, ale tohodle  pána si ráda odpustím.

 

 

fotky v galerii