2018 

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
     
     

2017

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
28.9.2017Podřipská výstava psů MartiněvesotevřenáOlga DolejšováV2
9.9.2017Podještědská výstava psů LiberecotevřenáIudza BeradzeV1, VT, Krajský vítěz

2016

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
23.7.2016Krajská výstava psů MartiněvesotevřenáMgr. Božena OvesnáV2
10.9.2016Podještědská krajská výstava psů LiberecotevřenáŠimekVD1
15.10.2016Krajská výstava psů LitoměřiceotevřenáMgr. Božena OvesnáV1, VT, Krajský vítěz

2015  

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
11.10.2015Klubová výstava KošoviceotevřenáMagdalena MusialV4
3.10.2015Krajská výstava psů LitoměřiceotevřenáLibuše UbrováV1, VT, Krajský vítěz
12.9.201532.Podještědská výstava LiberecotevřenáLenka FrnčováV2
25.7.2015KrV MartiněvesotevřenáJosef NěměcV1, VTO, Krajský vítěz
 18.4.2015KrV Dětřichovotevřená Tibor Havelka (SK)  VD 1

2014  

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
 20.9.2014MV České Budějovice otevřená Olga Dolejšová (CZ) V1 

2013  

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
9.11.2013KV DK PrahaotevřenáZdena Holmerová (CZ)V3
14.9.2013MJF BlanskootevřenáErdós László (HU)V
27.4.2013SpV DK ČR Mladá BoleslavotevřenáAase Jacobsen (NOR)VD
30.3.2013MV České BudějoviceotevřenáMVDr. Vladimír Piskay (SK)VD

2012  

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
 16.9.2012MJF Blansko otevřenáTibor Havelka (SK) VD 
25.8.2012INTERDOG Bohemia Mladá BoleslavotevřenáMgr.Viera Staviarská (SK) 
14.7.2012Česká NV Mladá BoleslavotevřenáOlga Dolejšová (CZ)V2 r.CAC 
23.6.2012INTERCANIS BrnootevřenáSue Bownds (AUS)VD 
16.6.2012KrV Hradec KrálovéotevřenáLibuše Ubrová (CZ)V1, VTO, KrV
10.6.2012Zemská koruna KrV LanškrounotevřenáMiroslav Václavík (CZ)D
2.6.2012OV loveckých plemen MiloviceotevřenáJosef Hejda (CZ)VD1
26.5.2012NORD BOHEMIA CANIS LitoměřiceotevřenáPetr Řehánek (CZ)V4 
28.4.2012SpV DK ČR Mladá BoleslavotevřenáLudmila Pavlíková (CZ)
5.2.2012DUOCACIB MV BrnomezitřídaOleg Fintora (SK) VD2 
4.2.2012DUOCACIB MV BrnomezitřídaHana Ahrens (A)VD3

2011 

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
3.12.2011KrW Świebodzicemezitřída VD2
26.11.2011KV DK ČR PrahamezitřídaMarcus Ameis (D)VD
8.10.2011MV České BudějovicemezitřídaMiroslav Václavík (CZ)VD2
24.9.2011Podještědská KrV Liberecmezitřída

Josef Němec (CZ)

V1, VTmezitřída
11.9.2011MJF DK ČR Blanskomezitřída

Ludmila Fintorová (SK)

VD2
27.8.2011MV Mladá BoleslavmezitřídaJean-Claude Klein (F)V4

12.6.2011Zemská koruna KrV Lanškrounmladých VD1
28.5.2011KrV Lysá nad LabemmladýchMgr.Božena Ovesná (CZ)VD1
21.5.2011NV LitoměřicemladýchMgr.Viera Staviarská (SK)(posouzena dodatečmě)
9.4.2011NV OstravamladýchIng. Leoš Jančík (CZ)V3
24.3.2011MV České BudějovicemladýchVěra Dvořáková (CZ)D
5.2.2011DUOCACIB MV BrnomladýchGrzegorz Weron (PL)VD3
7.1.2011Hanácká NV OlomoucmladýchIng.Štefan Štefík (SK)V2

2010

DatumVýstava/místo TřídaRozhodčíVýsledek
14.11.2010KV DK PrahadorostuMudr.Radana Zachová (CZ)N3
9.10.2010MV České BudějovicedorostuVladimír Piskay (SK)VN1
28.8.2010INTERDOG BOHEMIA Mladá BoleslavštěňatMannucciVN1