Shrnutí náročného víkendového programu v Nitře 
​Celý  víkend s námi absolvovala a vše s Barnabášem odběhala  Kája Štibravá. ​


5.6.2015 National CAC Show Slovakia 2015
rozhodčí : CZEGLÉDI ATTILA, HU

třída mladých: 
Barnabasch Vinc  Z Hrubých luk  - D 

nejprve chtěl Barnyho vyloučit a pak známka D 
psaly se posudky: TROJFAREBNÝ PES, na těle má natolko tmávé flaky, ktoré su skor čierne, pekna hlava, dobré predné končetiny, pekný hrudník, nižšie nasadený chvost, dobré úhlení vzadu, velmi dobrý temperament, korektní chvost + něco (poslední dvě slova) co nerozluštím ani při nejlepší vůli 

a pár slov když už jsem vychladla.....
Poté co jsme dorazili ke kruhu a začali okukovat Maďara v bílých kalhotách a červených botách, vedle nás dorazila slečna a nadávala do telefonu. Nevěřila jsem, vzteklá bylo slabé slovo. No nic jsme neřešili, třídenní výstava je náročná a my jsme toho po dlouhé cestě v úmorném vedru měli i tak dost. Kája stihla vystavit Merlina i Ditu a chvíli před Barnabáškovým nástupem se spolu proběhali, moc se jí líbilo nové výstavní vodítko, které jsem Barnymu pořídila. Barny jí krásně běhal  i docela obstojně stál. Jinak to nejde, než že na Slovensku se vždy na dalmatinech někdo nový zaučuje a Barny to odskáče jakožto první :( No tohle jsem ještě nezažila, bohužel jsme byli sami, a ten b... (nechci se k němu ani vyjadřovat protože bych byla sprostá) chtěl Káju s Barnabášem vyloučit, že je tříbarevný. Začal na ni zkoušet, že některé fleky má černé, připadalo mi, že dalmatina vidí poprvé. Nepochopila jsem, proč si tedy nepovolal nějakého černého aby mohl porovnat. Vzpomněla jsem si na Irenu když líčila co se jí jednou na Slovensku stalo, tahal ho za chlupy, rozhrnoval mu je a tvrdil Káje že je černý. Asi by rozhodčí měli mít i potvrzení od lékaře, že nejsou barvoslepí, jinak si to neumím vysvětlit . Nakonec mu napsal posudek, ten má pěkný a protože máme trojbarevného psa tak dostal dobrou . Mně chytaly nervy a Toník s úsměvem, že tu ještě nemáme . Ale nevadí, jedeme dál.  

6.6.2015 Grand Prix Dog Show Slovakia 2015
rozhodčí : WERON GRZEGORZ, PL

třída mladých:  Barnabasch Vinc  Z Hrubých luk  - V1, CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2015
 

Barnabasch ve věku 14.měsíců SPLNIL 6.6. PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY MLADÝCH (katalogové číslo tak úžasné, že ho musím napsat 1111)
Dnes Barnabasch Vinc Z Hrubých luk na výstavě v Nitře dodělal Slovenského Junioršampiona krásy. Moc děkujeme za handling Karince Štibravé​, perfektně si spolu rozumí a po včerejšku dnes V1 CAJC, sice bez posudku ale třetí CAJC na Slovensku  a všechny s Kájou. Náš „ trojbarevný“  puntík dodělal  slovenský juniorský šampionát a rozhodčímu se stejně jako ostatním dříve líbil jeho sytý pigment a na hnědého krásné oko.  
No a tak jen už co nás čeká zítra? Nevím, ale šampionát máme !!!  Bohužel jsem nevěděla, že potřebuji předchozí posudky, že mi nestačí Cajcové kartičky a zápis v PP, tak jsme jen zaplatili a zbytek poštou. Fotky a videa jestli se mi vejdou  nahrajeme až po návratu domů .  A navíc dnešní odpoledne jsme strávili společně i s naší holčičkou slovenskou Rubinkou a jejími majiteli a konečně se mohli podívat i na fotky z jejich svatby, ještě jednou moc gratulujeme a přejeme jim jen vše nej na společné cestě.  

7.6.2015 DERBY WINNER SHOW 2015
rozhodčí : WAUBEN JOHN, NL

třída mladých:  Barnabasch Vinc  Z Hrubých luk - V1,CAJC,Junior BOB, DERBY WINNER 2015, CRUFTS NOMINATION !!! 

Zakončení  jaké jsem vůbec nečekala.
Barnabáš s Kájou jsou již hodně sehraní a rozhodčí si s Barnabášem v kruhu hrál, obrovský rozdíl proti pátku, a i přesto se jí náš puberťák uklidnil a pěkně se předváděl. Zůstali jsme i na finálové soutěže, v mladých se ale udělovalo jen první místo z FCI skupiny a vyhrál RR, na videu je vidět, že rozhodčí hodně pokukoval i po Barnabášovi. Ještě jsme ho šli vyfotit s kokardami na stupně vítězů, stihli jsme i vidět Káju s bauceronkou Ditou ve finálovém kruhu, ač většinou si rozhodčí baucerona na stupně nevybírají, dostali se mezi závěrečnou šestku v uzším výběru. Moc  a moc jim gratulujeme, děkujeme za společnost nejen Káje, ale i její mamince Haně a Věře Mozolové od Ditušky, nesmíme ani zapomenout na kluky Michala a Marka a samozřejmě i  na Gurtlerovy (CHS Straciatella).